Інформація для кандидатів у члени Профспілки

Для того, щоб вступити до лав Профспілки:
  1. Роздрукуйте і заповніть даний бланк заяви. Заяву можна знайти тут. В заяві обов’язково потрібно власноруч поставити підпис!
  2. Оплатіть вступний внесок – (або еквівалентну суму у іншій валюті). Якщо внесення коштів відбувається через непольський банк, спочатку потрібно впевнитися, що банк співпрацює з банками Польщі. Сума вступного внеску становить 10 злотих. Також одноразово зі вступним внеском потрібно сплатити за 6 місяців членства в Профспілці. Щомісячний членський внесок становить 10 злотих.** В сумі вийде: 10 злотих+ 10*6 злотих = 70 злотих.  Бланк з реквізитами  українською мовою тут польською – тут.
  3. Підготуйте документи: бланк заповненої заяви з підписом, копію чеку про сплату членського внеску, 2 фото (3Х4 см).
  4. Відправте лист, вклавши пакет документів з п.3, на ім’я Карягіна Юрія, адреса: вул. Коперніка 36/40, Варшава, Польща (Yuriy Karyagin, ul.Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa, Rzeczpospolita Polska). У листі вкажіть свою зворотню адресу і котактні дані: ПІБ, номер телефону і електронну скриньку.
  5. Чекайте на письмове повідомлення від Профспілки щодо підтверждення Вашого членства. Ви отримаєте лист на вказану Вами електронну скриньку або Вам зателефонують представники Профспілки.
** Особи, які мають посвідчення інваліда і студенти,у разі надання документів, що підтверджують цей статус, сплачують щомісячний платіж у розмірі 5 злотих. Сумма першого внеску для цих категорій становитиме: 10 злотих + 5*6 злотих = 40 злотих.
Профспілка має право захищати трудові права лише тих громадян які отримали статус офіційного членства.
[Українська версія]

Заява про вступ
у Міжгалузеву профспілку українських працівників у Польщі
Я, що підписався нижче / заявляю про вступ до Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі. Я зобов’язуюсь дотримуватися статуту профспілки та всіх рішень організації.
  [wersja polska]
Deklaracja członkowska
Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich
w Polsce
Ja, niżej podpisany/a deklaruję niniejszym wstąpienie do Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ukraińskich w Polsce. Zobowiązuję się do przestrzegania Statutu Związku i wszelkich uchwał związkowych.

 [Русская версия ]

Заявление о вступлении
в Межотраслевой профсоюз украинских трудящихся в Польше
Я, нижеподписавшийся / заявляю о вступлении в Межотраслевой профсоюз украинских трудящихся в Польше. Я обязуюсь соблюдать устав профсоюза и всех решений организации.


(Podpis / підпис / подпись)
nazwisko/прізвище/фамилия:
imię/ім’я, по батькові/имя, отчество:
Telefon/телефон:
e-mail:
(data/дата)
(podpis/підпис/подпись)
Шановні кандидати!
У разі виникнення питань щодо процедури вступу до Профспілки або пакету документів, просимо звертатися за номерами телефонів, які можна знайти в розділі “Контакти” або писати на електронну скриньку profsukrpol@gmail.com

Komentarze

Popularne posty

Obraz

KONTAKT